Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Haberler

Istanbul

Bu yıl da dünyanın en etik şirketleri arasındayız!

JLL, üst üste onuncu kez Ethisphere Enstitüsü tarafından “Dünyanın En Etik Şirketleri” arasında gösterildi.


Ticari gayrimenkul alanında finansal ve profesyonel hizmetler sunan JLL, Ethisphere Enstitüsü tarafından üst üste onuncu kez “Dünyanın En Etik Şirketleri” arasında gösterildi. JLL böylece, dünyadaki iş etiği standartlarını belirleyen Ethisphere Enstitüsü’nün verdiği bu anlamlı unvana uzun süredir sahip olan az sayıdaki küresel şirketten biri olmayı başardı.

Etik iş uygulamalarının JLL’nin temellerini oluşturan standartlardan biri olduğuna dikkat çeken JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş, “Bu uygulamaların başarıyı da beraberinde getirdiğine inanıyoruz. Ethisphere Enstitüsü, dünyada bu alanda standartları belirlemenin yanı sıra bu standartların güncel olgularla eş zamanlı olarak daha yükseğe taşınmasına da öncülük ediyor. 11 yıldır belirlenen bu listede on yıl üst üste yer alabilmiş olmak bizi gururlandırıyor. Bunun şirketimizin konuya gösterdiği özeni açıkça ortaya koyan çok önemli bir gösterge olduğuna inanıyoruz” dedi.

Dünyanın En Etik Şirketleri 2017 sıralamasında 19 ülkeden 124 şirket yer aldı. JLL, gayrimenkul alanında listede yer almayı başaran üç şirketten biri oldu.