Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Haberler

İstanbul

Gayrimenkul sektörüne en kapsamlı iPhone Aplikasyonu Jones Lang LaSalle tarafından uygulamaya geçirildi..


Jones Lang LaSalle, I-phone için tasarlanan ilk aplikasyonunu 06 Nisan 2011, Çarşamba günü kullanıma sundu. I-phone için tasarlanan yeni Jones Lang LaSalle aplikasyonu, uluslararası veya yerel Jones Lang LaSalle uzmanlarıyla iletişime geçmenin yanı sıra, ticari gayrimenkul araştırmalarına, sürdürülebilirlik trendlerine, sosyal medya kanallarına ve global ticari gayrimenkul araştırmalarına da kolay erişim sağlıyor.
 
I-Pad® için de uygun olan bu uygulama, Apple Store’dan kolaylıkla ve ücretsiz olarak indirilebiliyor. Jones Lang LaSalle CEO’su David Johnson, konuyla ilgili değerlendirmesinde, “Bir I-Phone uygulaması yaratmak, ticari gayrimenkul trendleri ile ilgili süregelen tartışmalara ve yorumlara liderlik etmek için gösterdiğimiz efor için çok önemli bir adım. Son yıllarda iletişim kanallarımızı  Linkedin, Facebook, YouTube  ve Twitter gibi platformları da içine alacak şekilde geliştirdik. www.joneslanglasalle.com adresinden de online olarak varlığımızı sürdürüyoruz.
 
I-Phone / I-Pad ile artık lider araştırmaların ve ticari gayrimenkul uzmanlığının peşinde olan veya ülkesinde bir Jones Lang LaSalle profesyoneline ihtiyaç duyan tüm çalışanlarımız, müşterilerimiz ve diğer kişiler ister yolda, ister ofiste olsunlar saniyeler içinde aradıklarını Jones Lang LaSalle aplikasyonu ile bulabilecekler. Bu uygulama Jones Lang Lasalle’in iş yaptığı tüm pazarlar ve lokasyonlara uygun olarak tüm dillerde çok yakında hizmete girecek. Mevcut ticari gayrimenkul uygulamalarının hiçbiri kullanıcılara bizimle aynı çerçevede ve kalitede bilgi sunmuyor” dedi.
 
Kullanıcıların, I-phone’larında coğrafi bölgelerine ve ilgi alanlarına yönelik olarak istedikleri gibi kişiselleştirebilecekleri Jones Lang LaSalle uygulaması; Jones Lang LaSalle yöneticileri, hizmetleri ve lokasyonları, en son araştırmalara erişim, ticari gayrimenkul sürdürülebilirliği konusunda en son gelişmeleri sunan ve endüstri lideri olan Green Blog’u takip imkanı, Twitter ve You Tube’daki Jones Lang LaSalle’in sosyal medya sayfalarına direkt erişim imkanı sunuyor.