Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Haberler

İstanbul

ICSC Avrupa Alışveriş Merkezi Ödüllerinin Yeni Jüri Başkanı: Avi Alkaş


 
ICSC Avrupa Alışveriş Merkezi Ödüllerinin Yeni Jüri Başkanı: Avi Alkaş Uluslararası Alışveriş Merkezleri Derneği (ICSC) tarafından verilen Avrupa Alışveriş Merkezi Ödülleri’nin jüri başkanlığına Jones Lang LaSalle Türkiye Başkanı Avi Alkaş getirildi. ICSC Avrupa Alışveriş Merkezi Ödülleri 2012 Jüri Başkanı olan Avi Alkaş, başkanlık görevini Paris’te gerceklesen Avrupa Konferansinda; East Capital Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkan Vekili Biljana Pehrsson’dan devraldı.
Altı yıldır ICSC Avrupa Jürisi ve öncesinde Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Avi Alkaş konuyla ilgili değerlendirmesinde, “ICSC Avrupa Alışveriş Merkezi Ödülleri’nin jüri başkanlığı görevine getirildiğim için çok mutluyum. Bu sadece bir onur değil, aynı zamanda sektörümüzün en iyi alışveriş merkezlerini Avrupa’yla eş değerde tutmak ve bunları Avrupa’da tanıtmak için de çok önemli bir fırsat” dedi.
 
Avrupa’nın en saygın alışveriş merkezi ödülleri arasında yer alan, tüm dünyada sektörün kalitesi ve başarısını gösteren referans olarak değerlendirilen ICSC Alışveriş Merkezi Ödülleri’nin 2012 Yılı Jürisi:
 
Jüri Başkanı:
Avi Alkaş, Jones Lang LaSalle Türkiye Başkanı, Türkiye
 
Jüri Başkan Yardımcısı:
Andreas Ramseier, Real Estate Maus Frères Gayrimenkul Danışmanlığı Müdürü, İsviçre
 
Jüri Üyeleri:

Christoph M. Achammer, ATP Architects Yönetim Kurulu Başkanı, Avusturya

Jan Eijkemans, MAB Development Murahhas Üye, Hollanda

Thomas Meager, Primark Stores Ltd. Gayrimenkul Yöneticisi, İngiltere

Robert Pearce, Marks & Spencer PLC Baş Mimarı, İngiltere

Barbara Topolska, Neinver Group Genel Müdür, Polonya

Peter Bull, Arup Sürdürülebilirlik Uzmanı, İngiltere